F&B Supervisor

Accor HQ

Posted

About the job

A cég leírása

Az Accor szállodalánc több mint 5400 szállodát üzemeltet 110 országban. Nálunk hiteles, tapasztalt magyar és külföldi kollégáktól tanulhatsz, motiváló nemzetközi környezetben.

A jó hangulat, közvetlen hangnem, az egymásba vetett bizalom olyan visszajelzések munkatársainktól, amelyekre biztosan Te is vágysz, ha a jövőbeli munkahelyedre gondolsz. Hisszük, hogy nálunk megtalálod a helyed, és azt is, hogy veled együtt nagy dolgokat viszünk majd véghez!

Várjuk jelentkezésed, legyél Te is részese szenvedélyünknek a vendéglátás iránt!

Az állás leírása

Az 5 csillagos, 136 szobás Pullman Budapest hotel F&B Supervisor  munkatársat keres határozatlan   idejű szerződéssel.

FELADATOK :

  • Az F&B részlegen és a Hotel különtermeiben lebonyolított rendezvények szakszerű és színvonalas vezetése
  • Az F&B-n (étterem, bar, rooftop bar) dolgozó kollégák szakmai irányítása, beosztása, felügyelete, ellenőrzése
  • Az étterem tisztaságának és az általános HACCP előírások betartatása
  • Vendégélmény/ vendégelégedettség megtartása, fejlesztése
  • Nyitási és zárási feladatok koordinálása
  • Az étteremhez tartozó minden szükséges adminisztráció (áru, rendelés, leltár) zökkenőmentes lebonyolítása
  • A megrendelőkkel és a vendégekkel történő folyamatos kapcsolattartás
  • Az F&B területek gazdaságos működésének segítése
  • Vezetőséggel való folyamatos együttműködés

Képzettség

ELVÁRÁSOK :

  • Jó szervező és vezetői készség
  • Precíz és lendületes munkavégzés
  • Vendégközpontú, csapatjátékos, lojális, megbízható attitűd
  • Minimum 1-3 év vendéglátásban eltöltött gyakorlat
  • Angol nyelvtudás

További információk

AMIT AJÁNLUNK:

  • Izgalmas és kihívásokkal teli munkakör egy kivételes, 5 csillagos, 136 szobás  szállodában
  • Központi lokáció, Budapest szívében (VI. kerület)
  • Modern, baratságos munkakörnyezet
  • Karrier lehetőség nemzetközi vállalai környezetben
  • Pozitív, fiatalos, dinamikus csapat
  • Kompetitív fizetés
  • Accor juttatások

•Magyar vagy angol nyelvű önéletrajz benyújtásával,

Budapest, Hungary

Full-time, Indefinite